Sõbrapäev Porkuni Koolis 14. veebruar Signe, Taive

Valentinipäevast on saanud sõbrapäev, isegi sõbrakuu – rohkem märkamist ja hoolimist.

Selleks oli meie koolis sõbrakuu tegevuste kalender kuni sõbrapäevani – iga päev uus tegevus, et märgata oma sõpra, kolleegi.

Tegime sõbrapäeva plakati – missugune on hea sõber?

Avatud oli ka sõbrapäeva postkast – kindel oli see, et kõik lapsed said sõbrapäevaks vähemalt ühe kaardi oma salajaselt sõbralt.

Nagu traditsiooniks on saanud, ei puudunud ka südametega fotosein ning loomulikult oli riietuse värv sõbrapäevale kohane- punane, roosa, südamed.

Päeva lõpetuseks toimus koolis disko ning õhtuseks üllatuseks tulid tublid Väike-Maarja jaoskonna naiskodukaitsjad õpilaskodu õpilastele õhtujuttu jutustama.

Kui sõber kukkus, haiget sai,

siis lohuta ja tee ka pai.

Kui ikka nukker on ta meel,

võid kalli-kalli teha veel.

Kui ei lohuta ka see,

siis oma kompvek pooleks tee!

Tegime sõbrapäeva plakati – missugune on hea sõber?

Kui sõber kukkus, haiget sai,

siis lohuta ja tee ka pai.

Kui ikka nukker on ta meel,

võid kalli-kalli teha veel.

Kui ei lohuta ka see,

siis oma kompvek pooleks tee!