Sügise tervitamine ja spordinädal koolis 30. september Kaire

23. - 30. septembril sai koolis teoks spordinädal, mil toimusid erinevad liikumist arendavad  tegevused. Nimelt esmaspäeval ja teisipäeval mängiti ja tantsiti vahetundides, kolmapäeval said õpilased õuetunni ajal koos palli ja muid mänge mängida ja omavahel võistelda. Neljapäeval toimus sügispeo raames disko, kus sai end emotsionaalselt välja elada ja kasvatajate poolt tehtud sügishoidiseid degusteerida ning reedesel päeval joosti krossi.

Uue nädala algul autasustati jooksukrossi parimaid ja loositi osalejate vahel bingo lotoga välja 8 auhinda. Seekord olid hoopis teistsugused võidud - 3 massaažiseanssi, vibrovoodil lõdvestumine, batuuditoas hüppamine ja vestlused kooli direktori, õppejuhi ja sekretäriga.

Nüüd pakatame kõik tervisest!

Aitäh kõigile!

Nüüd pakatame kõik tervisest!

Aitäh kõigile!