„Telefoni Kohvik“ 06. november Mairi

Septembri alguses toimus kodunduse klassis firma asutamise koosolek. Koosolekul tutvustati põhikirja, valiti firmale nimi jagati kandideerimise avalduse järgi ametid. Lisaks kokkadele ja juhile töötavad meil majandusjuht, sekretär, kvaliteedikontroll, puhastusteenindusejuht, kujundus-ja reklaamijuht. Kõik oleme juhid ja peakokad ning moodustame ühtse tööka  meeskonna.

Oktoobris joonistasid firma töötajad kohviku nimega seoses pildi. Kooli töötajad ja õpilased valisid piltidest meeldivaima (salajane hääletus) ja sellest sai firma logo.

Porkuni Kooli õpilasfirma „Telefoni Kohvik“ on ametlikult tegevust alustanud. Eelmisel nädalal 02.11. 2023 a müüsime kohviku aktsiaid 250 euro eest. Aktsiate müügist saime algkapitali. Nüüd  täidame kohviku riiulid  erinevate maiustuste, näkside ja mõnikord ka puuviljadega. Menüüsse tulevad pirukad, salatid, jäätisekokteilid …..

Sel õppeaastal on „Telefoni Kohvikul“ oma kooli sisene FB grupp, kuhu postitame kohviku menüü. Kliendil on võimalus postituse alla koostada tellimus.

Soovime kõikidele klientidele häid maitseelamusi!

Näeme „Telefoni Kohvikus“!

Soovime kõikidele klientidele häid maitseelamusi!

Näeme „Telefoni Kohvikus“!