Uudised

Tutvumas perekodu elu–oluga 26. mai Küllike


Kuna meie klassi üks poiss elab Vinni Perekodus, siis oli klassikaaslastel ammu huvi, kuidas käib elu ja tegevus perekodus.

Nägime ja veendusime, et Vinni Perekodus on lastel tore elada, kõik eluks vajalik on olemas, kaasa arvatud hoolivad perevanemad ja erinevas vanuses nö kasuõdesid ja –vendi. Kuigi lastele väga meeldis perekodus ja mõni oleks isegi tahtnud sinna elama jääda, siis pisut mõistmatuks jääb neile ikka, kus siis päris ema ja isa on.

Usume, et meie külaskäik aitab klassikaaslastel perekodu lapsele rohkem sõbralikuks toeks olla.

Küllike

Kuna meie klassi üks poiss elab Vinni Perekodus, siis oli klassikaaslastel ammu huvi, kuidas käib elu ja tegevus perekodus.

Nägime ja veendusime, et Vinni Perekodus on lastel tore elada, kõik eluks vajalik on olemas, kaasa arvatud hoolivad perevanemad ja erinevas vanuses nö kasuõdesid ja –vendi. Kuigi lastele väga meeldis perekodus ja mõni oleks isegi tahtnud sinna elama jääda, siis pisut mõistmatuks jääb neile ikka, kus siis päris ema ja isa on.

Usume, et meie külaskäik aitab klassikaaslastel perekodu lapsele rohkem sõbralikuks toeks olla.

Küllike