Uudised

Üks rõõmus ja päikseline päev Viljandis 05. august Kaire, Virge


Laupäeval, 5. augustil lustisid Porkuni Kooli lauljad-tantsijad Viljandi laululaval XIV erivajadusega inimeste laulu- ja tantsupeol «Helisev kodu».

Meie kooli esindasid Kätriin, Laura N., Andreas, Martti, Siim L., Kristjan L. ning vilistlastest Elise, Kelly, Rauno, Kristjan M., Raivo ja Kaido. Imeilus päev algas proovidega, misjärel kosutasime end lõunasöögiga ning seejärel peoriided selga ja rongkäigu rivistusse valmis. Pärast rongkäiku sai pidu hoo sisse ühislaulmisega kaare all, seejärel täitus tantsuplats tantsijatega. Sel aastal tuli esitlusele lisaks kahele tuttavale tantsule 3 uut tants. Üks nendest, ”Pärlipüüdja”, tantsiti külalisesineja Karl Madise laulu saatel. Külaline andis ka väikese kontserdi, mille saatel said kõik osalejad jalga keerutada ja niisama koosolemist nautida.

Viipetõlke kõrval oli esimest korda peol ka kirjeldustõlge, mis kirjeldas nägemispuudega inimestele peol toimuvat.

Seekord jäi aega peale pidu külastada ka laadaplatsi, kus igal aastal pakuvad oma käsitöötooteid erinevad hoolekandeasutused.

Nii saigi pikk päev läbi ja algas sõit kodu poole. Olime kõik väsinud, kuid õnnelikud!

Aitäh teile - Richard, Andra, Urve, Malle, Mairi, Maire, Tuuli ja Virge, et leidsite tahet ja aega kaasa lüüa!

Tänu ka lastevanematele, kelle lapsed peol osalesid.

Jääme ootama juba uut juubelipidu!

Kaire

Laupäeval, 5. augustil lustisid Porkuni Kooli lauljad-tantsijad Viljandi laululaval XIV erivajadusega inimeste laulu- ja tantsupeol «Helisev kodu».

Meie kooli esindasid Kätriin, Laura N., Andreas, Martti, Siim L., Kristjan L. ning vilistlastest Elise, Kelly, Rauno, Kristjan M., Raivo ja Kaido. Imeilus päev algas proovidega, misjärel kosutasime end lõunasöögiga ning seejärel peoriided selga ja rongkäigu rivistusse valmis. Pärast rongkäiku sai pidu hoo sisse ühislaulmisega kaare all, seejärel täitus tantsuplats tantsijatega. Sel aastal tuli esitlusele lisaks kahele tuttavale tantsule 3 uut tants. Üks nendest, ”Pärlipüüdja”, tantsiti külalisesineja Karl Madise laulu saatel. Külaline andis ka väikese kontserdi, mille saatel said kõik osalejad jalga keerutada ja niisama koosolemist nautida.

Viipetõlke kõrval oli esimest korda peol ka kirjeldustõlge, mis kirjeldas nägemispuudega inimestele peol toimuvat.

Seekord jäi aega peale pidu külastada ka laadaplatsi, kus igal aastal pakuvad oma käsitöötooteid erinevad hoolekandeasutused.

Nii saigi pikk päev läbi ja algas sõit kodu poole. Olime kõik väsinud, kuid õnnelikud!

Aitäh teile - Richard, Andra, Urve, Malle, Mairi, Maire, Tuuli ja Virge, et leidsite tahet ja aega kaasa lüüa!

Tänu ka lastevanematele, kelle lapsed peol osalesid.

Jääme ootama juba uut juubelipidu!

Kaire