Uudised Astangu messilt 14. märts Virge, Mairi

Neljapäeval, 14. märtsil käisid õp. Virge ja õp. Helge kl. noored HEVI ehk haridusliku toevajadusega õppijate infomessil. HEVI mess aitab leida toevajadusega noorel sobiva eriala kutsekoolist. Lisaks Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskusele olid esindatud Tallinna Kopli Ametikool, Järvamaa Kutsehariduskeskus, Vana-Vigala Tehnika- ja Teeninduskool, Pärnumaa Kutsehariduskeskus ja Räpina Aianduskool.

Mida sai messil teada?

• Milliseid õppimisvõimalusi pakuvad kutsekoolid toevajadusega noortele
  • Kuidas on õppimine ja tööle saamine koolis toetatud
  • Millised on tööle saamise võimalused pärast kooli lõpetamist

Mis veel messil toimus?

• erialasid tutvustavad töötoad
  • hobitoad
  • töötoad tugispetsialistidele ja lähedastele
  • karjäärinõustamine
  • ringkäik Astangu Keskuses

Meie suureks rõõmuks õnnestus meil veel kohtuda endise õpilase Kaarliga, kes meile oma õpingutest otsest infot jagas. Kindla otsuse Astangule õppima minna tegi Kert.

Suur tänu lapsevanematele, kellel oli võimalik oma lapse kõrval messil osaleda!

Mida sai messil teada?

• Milliseid õppimisvõimalusi pakuvad kutsekoolid toevajadusega noortele
  • Kuidas on õppimine ja tööle saamine koolis toetatud
  • Millised on tööle saamise võimalused pärast kooli lõpetamist

Mis veel messil toimus?

• erialasid tutvustavad töötoad
  • hobitoad
  • töötoad tugispetsialistidele ja lähedastele
  • karjäärinõustamine
  • ringkäik Astangu Keskuses

Suur tänu lapsevanematele, kellel oli võimalik oma lapse kõrval messil osaleda!