Uudised

Väike-Maarja kujude aias 07. september Signe, Terje


Neljapäeval külastasid õpetaja Signe ja Terje klassi õpilased Väike-Maarjas asuvat kujude aeda. Meie õpilased on aeda külastanud ikka igal kevadel ja sügisel ning alati põnevusega oodanud, mida uut juurde on meisterdatud.

Seekord külastasime muinasjutuaeda aga viimast korda, kuna kujude aed lõpetab tegevuse. Aia omanik Sirje on leidnud kujudele uued omanikud. Porkuni Kooli lastele kinkis ta enda õmmeldud kaameli koos talitajaga. Kaamel pakub meie lastele palju rõõmu ja elevust. Kindlasti saame kaamelit kasutada oma loovprojektides.

Tänutäheks kinkisime Sirjele omaltpoolt piltidest kollaaži. Aitäh, et pakkusid meile oma aias rõõmu, põnevust ja silmailu!

Aitäh, bussijuht Antsule!

Neljapäeval külastasid õpetaja Signe ja Terje klassi õpilased Väike-Maarjas asuvat kujude aeda. Meie õpilased on aeda külastanud ikka igal kevadel ja sügisel ning alati põnevusega oodanud, mida uut juurde on meisterdatud.

Seekord külastasime muinasjutuaeda aga viimast korda, kuna kujude aed lõpetab tegevuse. Aia omanik Sirje on leidnud kujudele uued omanikud. Porkuni Kooli lastele kinkis ta enda õmmeldud kaameli koos talitajaga. Kaamel pakub meie lastele palju rõõmu ja elevust. Kindlasti saame kaamelit kasutada oma loovprojektides.

Tänutäheks kinkisime Sirjele omaltpoolt piltidest kollaaži. Aitäh, et pakkusid meile oma aias rõõmu, põnevust ja silmailu!

Aitäh, bussijuht Antsule!