Uudised

„Väikesed teod“ külas Tamsalu Gümnaasiumis 03. aprill Kaire


3. aprillil said meie kooli õpilaskoja noored külastada Tamsalu Gümnaasiumi. Nimelt kutsus selle kooli 8- liikmeline õpilasesindus meid külla. Esmalt tutvusime väga suure ja avara koolimajaga. Saime teada, et seal on peale klassiruumide veel maneež kaugushüppekastiga, jõusaal, maadlusruum, lasketiir, suur aula, võimla, konverentsiruum, raamatukogu ja igasugused aineklassid- keemia, füüsika, tööõpetus tüdrukutele ja poistele, kunsti- ja robootikaklass ning peale selle pikad koridorid ja palju treppe.

Kui koolimajale ring peale tehtud, suundusime õpetajate tuppa, kus arutlesime elust-olust ja tegemistest mõnusas vestlusringis. Õpilaskoja president Kätriin andis üle ka meiepoolse tänukingituse Porkuni Kooli meenetega.

Oli väga meeldiv vastuvõtt ja tore koosviibimine.

Varemalt on meie õpilaskoda võõrustanud Kadrina Keskkooli noori. Nüüd on aeg kutsuda külla Tamsalu noored.

3. aprillil said meie kooli õpilaskoja noored külastada Tamsalu Gümnaasiumi. Nimelt kutsus selle kooli 8- liikmeline õpilasesindus meid külla. Esmalt tutvusime väga suure ja avara koolimajaga. Saime teada, et seal on peale klassiruumide veel maneež kaugushüppekastiga, jõusaal, maadlusruum, lasketiir, suur aula, võimla, konverentsiruum, raamatukogu ja igasugused aineklassid- keemia, füüsika, tööõpetus tüdrukutele ja poistele, kunsti- ja robootikaklass ning peale selle pikad koridorid ja palju treppe.

Kui koolimajale ring peale tehtud, suundusime õpetajate tuppa, kus arutlesime elust-olust ja tegemistest mõnusas vestlusringis. Õpilaskoja president Kätriin andis üle ka meiepoolse tänukingituse Porkuni Kooli meenetega.

Oli väga meeldiv vastuvõtt ja tore koosviibimine.

Varemalt on meie õpilaskoda võõrustanud Kadrina Keskkooli noori. Nüüd on aeg kutsuda külla Tamsalu noored.