Väljasõit Tartu Loodusmajja 18. aprill Inga, Küllike, Signe ja Merlin

18. aprillil käisime KIK programmi raames Tartu Loodusmajas lemmikloomadega tutvumas. Eksootilistest lemmikutest tekitasid suurt elevust sisiprussakad, jahuussid, raagritsikad ja tuhatjalgne. Veel oli meil võimalus tutvuda laborihiirte, roti, tšintšilja, jäneste, deegu, kilpkonnade, kalade, viirpapagoide ja paljude teiste lindudega. Mõnele loomale saime teha pai, anda süüa, võtta kätte, väiksemaid uurida  luubiga. Veel nägime põnevaid taimi, millest huvitavamad olid kohvi-ja banaanipuu.

Olid erilised hetked, eriliste lemmikutega!

Olid erilised hetked, eriliste lemmikutega!