Veepäeva tähistamine 22. märts Kaire, Marika

22. märtsil tähistatakse ülemaailmset VEEPÄEVA. Selle aasta teemaks on põhjavesi ning sellest tulenevalt otsustas kooli keskkonna töörühm korraldada ülekoolilise matka Porkuni järve toitva Külmallika juurde ning ise seda vett proovida ja näha, kust see vesi ikkagi maapinnale jõuab.

Lapsed olid uskumatult tublid, sest allikani kulgev tee oli veel veidi lumine ja pehme, kohati ka juba porine, kuid trotsides olusid jõudsid kõik allika juurde kohale. Saanud „veeproovid“ tehtud, suundusime tagasi kooli, kus vaatasime õppefilmi “Päästke Eesti allikad“ ning seejärel tuli panna proovile oma teadmised viktoriinis. Iga klass sai kaasa ka töölehti hiljem klassis täitmiseks koos õpetajaga või iseseisvalt.

Aitäh kõigile ning samad sõnad ka ilmataadile!

Kaire ja Marika

Aitäh kõigile ning samad sõnad ka ilmataadile!

Kaire ja Marika