Vennad Lõvisüdamed 01. november Katrin, Virge, Helge

Hingedekuu esimesel päeval käisid õp. Katrini, õp. Helge ja õp. Virge kl. õpilased Vanemuises vaatamas efektidest rikastatud fantaasiamuinasjuttu Vennad Lõvisüdamed.

Saime kaasa elada värvikale põnevusloole Kibuvitsaoru vabastamisest.

Vaheajal külastasime kohvikut.

Pärast etendust arutlesime üheskoos sõpruse, vendluse, reetmise ning inimelu lõpu ja hingede teemadel.

NB! Meie õpilastaga on väga julge teatris käia! - Te olete väga tublid ja viisakad!

Aitäh teile!

Saime kaasa elada värvikale põnevusloole Kibuvitsaoru vabastamisest.

Vaheajal külastasime kohvikut.

Aitäh teile!