Porkuni Kool

Üldinfo
Kaart

Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Õpetajad Kasvatajad Tugispetsialistid Õpetaja-kasvataja abid Töötajad

Ametikoht
 
Juhtkond (5)

Piret Tislar

direktor
+372 3222360
+372 5171981
Piret.Tislar@porkunikool.ee


Urve Karp

õppejuht
+372 3222361
+372 5106113
Urve.Karp@porkunikool.ee


Kai Noormägi

majandusjuht
+372 3222363
Kai.Noormagi@porkunikool.ee


Urma Saart

finantsspetsialist
+372 3222362
Urma.Saart@porkunikool.ee


Taive Kallas

personalijuht, andmekaitsespetsialist
+372 3222369
Taive.Kallas@porkunikool.ee

Õpetajad (22)

Agnes Leemets

õpetaja
3222364
Agnes.Leemets@porkunikool.ee


Andra Hoolma

õpetaja
3222364
Andra.Hoolma@porkunikool.ee


Anu Aas

õpetaja
3222391
Anu.Aas@porkunikool.ee


Egon Leemets

õpetaja
3222364
Egon.Leemets@porkunikool.ee


Evelyn Himma

õpetaja
3222395
Evelyn.Himma@porkunikool.ee


Halti Jaansoo

õpetaja
3222390
Halti.Jaansoo@porkunikool.ee


Helge Kõiv

õpetaja
3222364
Helge.Koiv@porkunikool.ee


Imbi Aosaar

õpetaja
3222364
Imbi.Aosaar@porkunikool.ee


Inga Morozova

õpetaja
3222364
Inga.Morozova@porkunikool.ee


Inge Rebane

õpetaja
3222391
Inge.Rebane@porkunikool.ee


Kaire Kaljuvee

õpetaja
3222364
Kaire.Kaljuvee@porkunikool.ee


Katrin Topkin

õpetaja
3222364
Katrin.Topkin@porkunikool.ee


Küllike Laur

õpetaja
3222364
Kyllike.Laur@porkunikool.ee


Mairi Luik

õpetaja
3222364
Mairi.Luik@porkunikool.ee


Malle Kuusik

õpetaja
3222364
Malle.Kuusik@porkunikool.ee


Marika Uussalu

õpetaja
3222391
Marika.uussalu@porkunikool.ee


Reine Falten

õpetaja
3222391
Reine.Falten@porkunikool.ee


Signe Kivivare

õpetaja
3222364
Signe.Kivivare@porkunikool.ee


Terje Kundla

õpetaja
3222364
Terje.Kundla@porkunikool.ee


Tiiu Tammiksaar

õpetaja
3222364
Tiiu.Tammiksaar@porkunikool.ee


Triinu Uutar

õpetaja
3222391
Triinu.Uutar@porkunikool.ee


Virge Viliberg

õpetaja
3222364
Virge.Viliberg@porkunikool.ee

Kasvatajad (11)

Andi Himma

kasvataja
3222394
Andi.Himma@porkunikool.ee


Annely Aalpere

kasvataja
3222391
Annely.Aalpere@porkunikool.ee


Galina Štelter

kasvataja
Galina.Stelter@porkunikool.ee


Kaja Luik

kasvataja
3222367
Kaja.Luik@porkunikool.ee


Kerli Võrno

kasvataja
3222391
Kerli.Vorno@porkunikool.ee


Kristiina Vikk

kasvataja
3222364
Kristiina.Vikk@porkunikool.ee


Merlin Kiviberg

kasvataja
3222364
3222390


Oivi Olle

kasvataja
3222367
Oivi.Olle@porkunikool.ee


Sirle Aosaar

kasvataja
3222390
Sirle.Aosaar@porkunikool.ee


Tiina Sulg

kasvataja
3222391
Tiina.Sulg@porkunikool.ee


Tiiu Priimägi

kasvataja
3222392
Tiiu.Priimagi@porkunikool.ee

Tugispetsialistid (8)

Age Mägi

logopeed
3222364
Age.Magi@porknikool.ee


Geily Lipp

füsioterapeut
+372 3222369
Geily.Lipp@porkunikool.ee


Ippe Siispool

kooliõde
56612591
3222368


Mare Järv

korrigeeriva kehakultuuri instruktor
3222368
Mare.Jarv@porkunikool.ee


Milli Raidma

logopeed
3222364
Milli.Raidma@porkunikool.ee


Tea Aavik

eripedagoog
3222364
Tea.Aavik@porkunikool.ee


Triinu Reissaar

massöör
+372 3222369
Triinu.Reissaar@porkunikool.ee


Tuuli Lindre

sotsiaalpedagoog
+372 3222365
Tuuli.Lindre@porkunikool.ee

Õpetaja-kasvataja abid (22)

Galina Zujeva

õpetaja-kasvataja abi
3222364
Galina.Zujeva@porkunikool.ee


Eveli Oliinik

õpetaja-kasvataja abi
+372 3222369


Heleri Nirgi

õpetaja-kasvataja abi
3222391
Heleri.Nirgi@porkunikool.ee


Izaura Raitar

õpetaja-kasvataja abi
3222364
Izaura.Raitar@porkunikool.ee


Jaanika Pertelson

õpetaja-kasvataja abi
3222369


Janika Kleitz

õpetaja-kasvataja abi
3222364
Janika.Kleitz@porkunikool.ee


Kaidi Merilo

õpetaja-kasvataja abi
3222364
Kaidi.Merilo@porkunikool.ee


Kaidi Toom

õpetaja-kasvataja abi
3222391
Kaidi.Toom@porkunikool.ee


Klea Kõiv

kasvataja abi öösel
3222367
3222390
Klea.Koiv@porkunikool.ee


Kätlin Männik

õpetaja-kasvataja abi
+372 3222369


Leili Allmäe

õpetaja-kasvataja abi
3222391
Leili.Allmae@porkunikool.ee


Leili Pukk

õpetaja-kasvataja abi
+372 3222364


Liivi Griffel

õpetaja-kasvataja abi
3222391
Liivi.Griffel@porkunikool.ee


Maire Maasik

õpetaja-kasvataja abi
3222364
Maire.Maasik@porkunikool.ee


Margit Merilo

õpetaja-kasvataja abi
3222390
Margit.Merilo@porkunikool.ee


Marika Tops

õpetaja-kasvataja abi
+372 3222369


Marit Pukki

õpetaja-kasvataja abi
3222390
Marit.Pukki@porkunikool.ee

Lisainformatsioon: 

lapsehoolduspuhkused


Naima Morozova

kasvataja abi öösel
3222367
3222390
Inga.Morozova@porkunikool.ee


Renneli Vettik

õpetaja-kasvataja abi
3222364
Renneli.Vettik@porkunikool.ee


Ruth Valliste

õpetaja-kasvataja abi
3222391
Ruth.Valliste@porkunikool.ee


Silvia Veski

kasvataja abi öösel
3222367
3222390
Silvia.Veski@porkunikool.ee


Terje Teer

õpetaja-kasvataja abi
3222364
Terje.Teer@porkunikool.ee

Töötajad (7)

Ants Mägi

bussijuht
3222363
Ants.Magi@porkunikool.ee


Enn Griffel

remonditööline
3222363
Enn.Griffel@porkunikool.ee


Linda Laine

õpilasrühma saatja
3222363
Linda.Laine@porkunikool.ee


Maire Leppik

köögitööline
3222366
Maire.Leppik@porkunikool.ee


Marina Timoškova

kokk
3222366
Marina.TimoSkova@porkunikool.ee


Monika Kukk

kokk
söökla juhataja
3222366
Monika.Kukk@porkunikool.ee


Richard Tarassov

IT- ja haridustehnoloog
3222362
Richard.Tarassov@porkunikool.ee

Porkuni Kool

Üldinfo
Kaart

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.