Hommikupoolik Rakveres 10. september Imbi

Reedel käisime õppekäigul Rakvere kenades kohtades ja tutvusime erinevate õues olevate näitustega.

Jalutasime Rakvere vabaaja keskuses, promenaadil, turuplatsil ja kirikuaia pargis.

Vaatasime näitust „Rakvere uks Rakveres“, fotonäitust „Virumaa Teataja 2020“ ja fotokonkursi „Minu eriline Lääne-Virumaa“ parimaid töid.

Meil õnnestus ka kuulda-näha, kuidas edenevad Rakvere näitustemaja (Rehbinderi maja) renoveerimistööd. Oli põnev.

Rakveres käisid 4. klassi õpilased

Aitäh Antsule sõidu eest!

Rakveres käisid 4. klassi õpilased

Aitäh Antsule sõidu eest!