Jõulud käes! 22. detsember Virge

Jõuluaeg on ootust ja ärevust täis iga lapse kodus või koolis… Meie laste rõõmupäev oli 21. detsembril, mil ühte päeva mahtus nii jõululaat kui jõulupidu! Hommikupoole said kõik laadalised nautida laada melu. Pärast lõunat tuli meile külla jõuluvana, kes lustis koos lastega. Traditsiooniliselt kuulutas jõuluvana välja selle aasta sõbralikumad lapsed: REBECCA TRUC ja MARTTI LUIK. Palju õnne neile!

Rõõmsaid jõule, meeleolukat aastavahetust ja head vaheaega kõigile!

Virge

Rõõmsaid jõule, meeleolukat aastavahetust ja head vaheaega kõigile!

Virge