TIIGRIAASTA tervitus 07. märts Kaire, Andreas

Õpilaskoda kutsus õpilasi tervitama uut 2022. aastal alanud tiigriaastat näitusega õpilaste joonistustest ja huvitavatest faktidest tiigrite koht.

Saime teada, et tiiger on imetaja ning kuulub kaslaste sugukonda ja on kuulutatud maailmas ohustatud loomade liikide hulka. Arvatakse, et umbes 4500 isendit on veel vabasse loodusesse alles jäänud. Tiigril on unikaalne triibuline muster, nende nägemisvõime on kuus  korda parem kui inimesel, neile meeldib erinevalt kassidest väga vees supelda. Tiigri eluiga on kuni 14 aastat ning oma ema juurest lahkuvad nad iseseisvasse ellu 15- kuuselt.

Seega on tegemist väga suursuguse ja kauni loomaga.

Ilusat alanud tiigriaastat kõigile!

Andreas ja Kaire

Seega on tegemist väga suursuguse ja kauni loomaga.

Ilusat alanud tiigriaastat kõigile!

Andreas ja Kaire