Alustas Rohelise kooli töörühm 21. september Piret, Kaire

Kolmapäeval, 21. septembril 2022 kogunes Porkuni Kooli rohelise kooli töörühm koosseisus, mis eelmisel aastal kokku lepiti. Kuna päris mitmed liikmed on meie kooli juba lõpetanud, siis tuli uusi liikmeid värvata.

Arutelu tulemusel otsustati, et sel õppeaastal toimetavad keskkonnateemadega:

• Õpilaste esindus (7 liiget): Andreas, Kert, Martti, Kadi-Liis, Sarra, Merlin ja Aldo
  • Täiskasvanute esindus (5 liiget): Marika, Evelyn, Kaire, Annely ja Piret Tislar

Täiskasvanute koosseisu täiendamiseks korraldasime valimised ning kõige enam hääli saanud Annely kuulub nüüd koosseisu. Tere tulemast!

Esimesel koosviibimisel jõudsime ära täita ühiselt veebiküsimustiku ning otsustada järgmist:

1. Võiksime liituda ka Tervist Edendava Kooli liikumisega, kuna toit ja kõik sellega seotu on nagunii meile tähtis
  2. Võiksime liituda ühe kiusuennetusprogrammiga.
  3. Oleme nüüd valmis selleks, et taotleda õppeaasta lõpul Rohelise Kooli keskkonnamärgist „Roheline lipp“
  4. Kogukonna kaasamiseks paneme Porkuni küla stendidele üles kuulutuse, kus pakume külaelanikele võimalust tuua oma vanad patareid meie kooli patareide kogumiskasti.

Uue koosoleku ajaks planeerisime juba kolmapäeva, 28. septembri, sest selle õppeaasta tegevuskava tuleb veel omavahel läbi rääkida ja uue koosseisu koostööd harjutama asuda.

Tegusat rohelise mõtteviisiga aastat meile!

Edaspidi saad täpsemat infot Rohelise kooli lingilt!

Piret ja Kaire

Arutelu tulemusel otsustati, et sel õppeaastal toimetavad keskkonnateemadega:

2. Võiksime liituda ühe kiusuennetusprogrammiga.

Tegusat rohelise mõtteviisiga aastat meile!

Edaspidi saad täpsemat infot Rohelise kooli lingilt!

Piret ja Kaire