Uudised

EO jooksukross Siimustis 23. september Evelyn


23. septembril toimus Siimustis traditsioonile jooksukross. Joosti 500m- ja 1000m distantsidel. Osales üle 170 võistleja. Ilm soosis võistluste korraldamist, oli vaikne ja päikseline sügisene ilm.

Meie koolist osalesid enamus 500m jooksus. Saavutasime häid tulemusi. Angela I koht, Rasmus ja Marek said II koha, Andreas III koht. Kevin jäi neljandaks, Reio ja Siim tulid viiendaks. Kaido jooksis 1000m ja saavutas omas tugevusgrupis III koha.

Andsime  endast parima ja oleme saavutatud tulemustega väga rahul!

Evelyn

23. septembril toimus Siimustis traditsioonile jooksukross. Joosti 500m- ja 1000m distantsidel. Osales üle 170 võistleja. Ilm soosis võistluste korraldamist, oli vaikne ja päikseline sügisene ilm.

Meie koolist osalesid enamus 500m jooksus. Saavutasime häid tulemusi. Angela I koht, Rasmus ja Marek said II koha, Andreas III koht. Kevin jäi neljandaks, Reio ja Siim tulid viiendaks. Kaido jooksis 1000m ja saavutas omas tugevusgrupis III koha.

Andsime  endast parima ja oleme saavutatud tulemustega väga rahul!

Evelyn