Uudised

EO kergejõustikuvõistlus Viljandis 15. september Evelyn


08.-09. september toimusid Viljandis kergejõustikuvõistlused. 145 sportlast võistles pendelteates, 100m-, 400m- ja 1500m jooksus, kuulitõukes, kaugushüppes, palliviskes ja kõrgushüppes. Iga sportlane sai valida kolm ala, milles ta võistelda soovis.  Meie osalesime 100m -ja 400m jooksus ning kaugushüppes. Esimesel päeva tulemuste järgi pandi kõik sportlased tugevuse järgi divisjonidesse. Õhtul oli aega ja jaksu , et tutvuda Viljandi vaatamisväärsustega. Teisel päeval võistlesime samadel alade, kuid nüüd siis juba omas tugevusgrupis.

Tulemused olid väga head, kõik meie kooli õpilased said mõne medali. Eriti hästi läks Mirjamil ja Angelal, nemad said kõikidel aladel I koha. Moisei saavutas I, II ja 6. koha. Andreas II, 6. ja 7. koha. Elise I, III ja 4. koha. Egert I,III ja 5. koha. Pendelteatevõistluses saavutas Porkuni  Kool omas divisjonis III koha.

Kiitus kõikidele tublidele võistlejatele! Aitäh toredate emotsioonide eest!

Evelyn

08.-09. september toimusid Viljandis kergejõustikuvõistlused. 145 sportlast võistles pendelteates, 100m-, 400m- ja 1500m jooksus, kuulitõukes, kaugushüppes, palliviskes ja kõrgushüppes. Iga sportlane sai valida kolm ala, milles ta võistelda soovis.  Meie osalesime 100m -ja 400m jooksus ning kaugushüppes. Esimesel päeva tulemuste järgi pandi kõik sportlased tugevuse järgi divisjonidesse. Õhtul oli aega ja jaksu , et tutvuda Viljandi vaatamisväärsustega. Teisel päeval võistlesime samadel alade, kuid nüüd siis juba omas tugevusgrupis.

Tulemused olid väga head, kõik meie kooli õpilased said mõne medali. Eriti hästi läks Mirjamil ja Angelal, nemad said kõikidel aladel I koha. Moisei saavutas I, II ja 6. koha. Andreas II, 6. ja 7. koha. Elise I, III ja 4. koha. Egert I,III ja 5. koha. Pendelteatevõistluses saavutas Porkuni  Kool omas divisjonis III koha.

Kiitus kõikidele tublidele võistlejatele! Aitäh toredate emotsioonide eest!

Evelyn