Uudised

Eriolümpia kergejõustikuvõistlus Võrus 08. september Evelyn


7.-8. septembril toimusid Võrus Eriolümpia kergejõustiku võistlused. Võistlustel osales 145 sportlast 28 asutusest, sealhulgas ka Võru sõpruskool Riiast. Meie koolist osales võistlustel Merlin, Kätriin, Mirjam, Andreas, Moisei ja Maarek. Aladeks oli 100 m, 400 m, 800 m, pallivise, kaugus- ja kõrgushüpe, kuulitõuge. Iga sportlane sai nende hulgast valida kaks ala. Meie õpilased hüppasid kaugust ja jooksid kas 100m või 400m.  Meeskondlikult osalesime  pendelteates  ja uue alana Väike-Rootsi teatejooksus (100 m Merlin , 200 m Maarek, 300 m Moisei, 400 m Andreas). Väike-Rootsis ja pendelteates saavutasime omas divisionis II koha.

Võistluste korraldust oli sel korral muudetud. Staadionil tohtisid viibida ainult kohtunikud ja sportlased. Õpetajad/treenerid, saatjad ja pealtvaatajad olid tribüünil. Muudatus tegi kindlasti võistlemise raskemaks, pidi ju üksi hakkama saama. Olen uhke meie sportlaste üle, kõik tulid sellega hästi toime!

Saime grupi peale kokku 7 medalit, millest 3 olid kuldset, 2 hõbedat ja 2 pronksi.

Lisaks võistlemisele jõudsime käija   Haanjas Munamäe vaatetornis,  Rõuges ronida Pesapuu otsa, tutvuda Võru linna promenaadiga ja jalutada Roosisaare sillal.

Vaata pilte meie kahest sportlikust päevast!

Evelyn

 

 

7.-8. septembril toimusid Võrus Eriolümpia kergejõustiku võistlused. Võistlustel osales 145 sportlast 28 asutusest, sealhulgas ka Võru sõpruskool Riiast. Meie koolist osales võistlustel Merlin, Kätriin, Mirjam, Andreas, Moisei ja Maarek. Aladeks oli 100 m, 400 m, 800 m, pallivise, kaugus- ja kõrgushüpe, kuulitõuge. Iga sportlane sai nende hulgast valida kaks ala. Meie õpilased hüppasid kaugust ja jooksid kas 100m või 400m.  Meeskondlikult osalesime  pendelteates  ja uue alana Väike-Rootsi teatejooksus (100 m Merlin , 200 m Maarek, 300 m Moisei, 400 m Andreas). Väike-Rootsis ja pendelteates saavutasime omas divisionis II koha.

Võistluste korraldust oli sel korral muudetud. Staadionil tohtisid viibida ainult kohtunikud ja sportlased. Õpetajad/treenerid, saatjad ja pealtvaatajad olid tribüünil. Muudatus tegi kindlasti võistlemise raskemaks, pidi ju üksi hakkama saama. Olen uhke meie sportlaste üle, kõik tulid sellega hästi toime!

Saime grupi peale kokku 7 medalit, millest 3 olid kuldset, 2 hõbedat ja 2 pronksi.

Lisaks võistlemisele jõudsime käija   Haanjas Munamäe vaatetornis,  Rõuges ronida Pesapuu otsa, tutvuda Võru linna promenaadiga ja jalutada Roosisaare sillal.

Vaata pilte meie kahest sportlikust päevast!

Evelyn