Uudised

Eriolümpia räätsajooksu võistlused 15. veebruar Evelyn


Eriolümpia korraldas 15.02. Porkuni Kooli staadionil räätsajooksu võistluse. Võistlustele tuli 90 sportlast üle kogu eesti. Võistlusaladeks oli 100m, 200m ja teatejooks 4x100m. Imeilus talveilm soosis võistluste toimumist. Õnneks jätkus ka lund, et võistlusi üldse korraldada.

Meie kooli õpilasetest osales 100m räätsajooksus Veiko, Kristjan P. ja Kadi-Liis, 200m räätsajooksus panid end proovile Siim, Joosep, Laura, Kristjan L. ja Romil. Lisaks osalesid kõik ka teatejooksus, sel korral panime välja 2 teatejooksuvõistkonda. Erinevates divisionides võitsid meie õpilased 4 I kohta, 3 II kohta ja ühe  III koha. Teatejooksus saime teise ja kolmanda koha (erinevas divisionis).

Olen ääretult rahul meie kooli sportlastega, tegelikult saime võistlusteks ainult paar korda harjutada, siiski läks meil võistlustel väga hästi.  

Tahaksin tänada KÕIKI töötajaid ja õpilasi, kes aitasid kaasa võistluste õnnestumisele. Ilma teieta poleks võistlused nii hästi saanud toimuda. Suur, suur aitäh teile!

Vaata pilte ka!

Evelyn

 

 

Eriolümpia korraldas 15.02. Porkuni Kooli staadionil räätsajooksu võistluse. Võistlustele tuli 90 sportlast üle kogu eesti. Võistlusaladeks oli 100m, 200m ja teatejooks 4x100m. Imeilus talveilm soosis võistluste toimumist. Õnneks jätkus ka lund, et võistlusi üldse korraldada.

Meie kooli õpilasetest osales 100m räätsajooksus Veiko, Kristjan P. ja Kadi-Liis, 200m räätsajooksus panid end proovile Siim, Joosep, Laura, Kristjan L. ja Romil. Lisaks osalesid kõik ka teatejooksus, sel korral panime välja 2 teatejooksuvõistkonda. Erinevates divisionides võitsid meie õpilased 4 I kohta, 3 II kohta ja ühe  III koha. Teatejooksus saime teise ja kolmanda koha (erinevas divisionis).

Olen ääretult rahul meie kooli sportlastega, tegelikult saime võistlusteks ainult paar korda harjutada, siiski läks meil võistlustel väga hästi.  

Tahaksin tänada KÕIKI töötajaid ja õpilasi, kes aitasid kaasa võistluste õnnestumisele. Ilma teieta poleks võistlused nii hästi saanud toimuda. Suur, suur aitäh teile!

Vaata pilte ka!

Evelyn