Eriolümpia saalihoki võistlus 29. märts Evelyn

Kolmapäeval, 29.03. käisime Porkuni  Kooli õpilastega Imaveres saalihoki võistlustel. Võistlustel osales 12 võistkonda üle-eesti.

Esimesed kaks mängu olid kõikidel võistkondadel divisioneerimiseks. Meil õnnestus mõlemad mängud, nii Näpi kui ka Kammeri Kooli  võita 1:0. Neid mänge jälgisid kohtunikud ja lisaks tulemusele vaadati võistlejate oskusi, koostööd ja ka väravahi tööd. Selle tulemusena paigutati meid II divisoni.

Omas divisjonis olid meie mõlemad mängud väga, väga põnevad. Algul saime juhtima kuid lõpuvile kostudes olime viigis, Kiigemetsaga 4:4, Tondi Kooliga 5:5.

Kokkuvõttes saavutasime suurepärase II koha (üldarvestuses 5 koht, 12 võistkonna seas). Oleme saavutatuga väga ,väga rahul. Poisid andsid endast maksimumi

Meie kooli võistkonda kuulusid: Egert, Martti, Andreas, Kert, Kevin, Kristjan, Kenneth, väravat kaitses jJanek.

Aitäh võistlejatele, olite väga tublid!

Vaata pilte ka!

Evelyn

Aitäh võistlejatele, olite väga tublid!

Vaata pilte ka!

Evelyn