Uudised

Eriolümpia Talimängud 2022 10. veebruar Evelyn


Eriolümpia Talimängud toimusid (09.-10.02) traditsiooniliselt Tehvandi suusastaadionil. Meie koolist osalesid võistlustel Kert, Egert, Andreas, Martti. Lisaks neile osales võistlustel veel Angela, kes kuulus Eriolümpia koondisesse ja meie vilistlased Mathias, Siim ja Raul.

Võistlusalasid oli kaks, suusatamine ja räätsajooks. Meie oleme tänu heale ilmataadile saanud palju suusatada, seega sel korral räätsajooksus ei osalenud. Suusatamises sai valida  oli 100m, 500m, 1 km ja 3 km vahel. Egert, Kert, Martti ja Angela sõitsid 1 km, Andreas aga 3km. Pärast võistlemist arvasid poisid, et järgmisel aastal tahaksid nad kõik 3 km proovida. Juhuu!

Pärast võistlusi käisime tuubidega sõitmas. See oli väga vahva, tund möödus väga kiiresti. Ööbisime Pühajärve Spas, seal oli veel jaksu ujuda ja jõusaalis rassida.

Meie kooli õpilased said suusatamises väga häid tulemusi: Kert, Angela ja Egert said I koha, Martti ja Andreas II koha. Lisaks sellele saavutasime teatevõistlusel (19 võistkonna seas) suurepärase II koha, meist eespool oli ainult Eriolümpia koondise I võistkond. Angela kuulus Eriolümpia koondise II gruppi ja tema võistkond sai III koha.

Kiitus meie tublidele suusatajatele!

Evelyn

Eriolümpia Talimängud toimusid (09.-10.02) traditsiooniliselt Tehvandi suusastaadionil. Meie koolist osalesid võistlustel Kert, Egert, Andreas, Martti. Lisaks neile osales võistlustel veel Angela, kes kuulus Eriolümpia koondisesse ja meie vilistlased Mathias, Siim ja Raul.

Võistlusalasid oli kaks, suusatamine ja räätsajooks. Meie oleme tänu heale ilmataadile saanud palju suusatada, seega sel korral räätsajooksus ei osalenud. Suusatamises sai valida  oli 100m, 500m, 1 km ja 3 km vahel. Egert, Kert, Martti ja Angela sõitsid 1 km, Andreas aga 3km. Pärast võistlemist arvasid poisid, et järgmisel aastal tahaksid nad kõik 3 km proovida. Juhuu!

Pärast võistlusi käisime tuubidega sõitmas. See oli väga vahva, tund möödus väga kiiresti. Ööbisime Pühajärve Spas, seal oli veel jaksu ujuda ja jõusaalis rassida.

Meie kooli õpilased said suusatamises väga häid tulemusi: Kert, Angela ja Egert said I koha, Martti ja Andreas II koha. Lisaks sellele saavutasime teatevõistlusel (19 võistkonna seas) suurepärase II koha, meist eespool oli ainult Eriolümpia koondise I võistkond. Angela kuulus Eriolümpia koondise II gruppi ja tema võistkond sai III koha.

Kiitus meie tublidele suusatajatele!

Evelyn