Ettevalmistused käimas... 13. oktoober Piret Tislar

Kolmapäeval, 13. oktoobril kogunesid õpilaskoja vanemad liikmed direktori kabinetti, et läbi mõelda, kuidas meile külla tulevale haridusministrile meie koolimaja võimalusi tutvustada.

Õpilastega külalistele koolimaja tutvustamise idee tõi meile Kert, kes nüüd ka ise end selles ametis proovile panna saab.

Plaanid said mitmeid kordi paberile joonistatud ja ka kordi ja kordi muudetud, sest head ideed peavadki olema paindlikud ja muudetavad.

Ootame põnevusega kohtumist ministri Liina Kersnaga, kes saabub Porkuni Kooli esmaspäeva, 18. oktoobri pealelõunal.

Tere tulemast!

Direktor Piret Tislar