Filmiõhtud koolis 24. jaanuar Kaire

24. jaanuaril kutsus õpilaskoda „Väikesed teod“ juba kolmandat korda õpilased kinno. See tekitas palju elevust ja ooteaeg tundus pikk. Eelnevalt koostati õpilaste soovide põhjal filmide edetabel.  Esimesteks vaadatavateks filmideks said „Harry Potter ja tarkade kivi“, „Boss Beebi“ ning viimaseks „Kung Fu Panda 3“.

Pilet tuli lunastada kommi vastu ning pärast filmiseanssi sai igaüks kommide hulgast endale meelepärase suhu pista.

Viimase kinokülastuse ajal ootas külastajaid üllatus. Nimelt pakkus õpilaskoda koostöös õpetaja Mairiga filmi vaatamise ajaks popcorni, mille topsitäis maksis 20 senti ja selle müügist saadud raha läks kooli kohviku kassasse.

Mis ootab õpilasi järgmisel filmiõhtul, seda näeme varsti!

Aitäh kõigile kinokülastajatele!

Mis ootab õpilasi järgmisel filmiõhtul, seda näeme varsti!

Aitäh kõigile kinokülastajatele!