Jalgrattamatk 2022 24. mai Evelyn

Vaematele õpilastele mõeldud kahe päevane matk toimus 23.-24. mail. Meil vedas ilmaga, saime sooja ja päikest, tuult ei olnud. Matkale sõitis 11 õpilast ja 3 õpetajat. Esimest korda oli matkal Kätriin, Kenneth ja Merlin, nemad ja ka kõik teised matkalised oli väga tublid, jaksasid sõita ja mitte keegi ei virisenud.

Seekordne matk viis meid Tamsalu - Vajangu ja Järva-Jaani kaudu Koeru, ööbisime Väinjärve ääres. Teisel päeval sõitsime Koeru - Pikevere - Kiltsi kaudu tagasi Porkunisse.

Vaata pilte meie matkast!

Evelyn, Kaidi ja Enn

Vaata pilte meie matkast!

Evelyn, Kaidi ja Enn