Järveuuringud parvelt 09. mai Küllike

Teisipäeval käisid õp Küllikese ja Merlini klassi õpilased KIK programmi raames Jääaja Keskuse kogemus-avastusõppel Saadjärvel. Õpilastele räägiti veeohutusest ja miks see on oluline. Saime teada, mille poolest erineb järv merest ja mis värvi on järvevesi. Määrasime kompassi abil ilmakaari, mõõtsime parve pikkust ning laiust, õppisime mõõtma ka veesügavust ja läbinähtavust. Püüdsime järve põhjast taimi ning uurime taimede külge jäänud loomi.

Õpilased näitasid välja suurt huvi.

Oli tore koos kogeda, õppida ja avastada!

Õpilased näitasid välja suurt huvi.

Oli tore koos kogeda, õppida ja avastada!