Jõuluvana kott 15. detsember Urve

Eile 15. detsembril 2021 oli Porkuni Koolis külas Väike-Maarja seltsimaja näitetrupp. Läbi näitlejate toreda sõnakasutuse ja tegevuse räägiti lugu jõuluvana kadunud kingikotist. Kingikoti valvajateks said loomad- jänesed, karu, kass ja hunt. Kui valvajaid on mitu, siis nagu elus oli ühel hetkel kott kadunud. Porkuni koolipere oli tähelepanelik ning teadis, kes koti kadumise taga oli... Kui sinagi tahad teada saada, siis otsi üles aeg ja koht, mil seda toredat näitetruppi näha saad. Meie saame olla tänulikud.

Tänulikult laste ja kõigi suurte nimel Urve

Tänulikult laste ja kõigi suurte nimel Urve