Kahepoolne rõõm! 06. juuni Küllike, Oivi

Kahepoolne rõõm – Oivi rühma ja Küllikese klassi laste ning loomade vahetu kohtumine.

Veetsime vahva päeva Liivamäe miniloomaaias, kus vahetu kontakt laste ja loomade vahel pakkus rõõmu mõlemale poolele. Loomateraapia oli imeline, kitsede ja lammaste aias sees olles lasid lapsed endasse voolata loomade rahu. Saime tutvuda paljude erinevate kanaliste jm sulelistega. Erilist elevust pakkus pesukaru.

Nautisime toidu küpsetamist pererahva grillil ja lasime grillimisalal päikesevarjus toidul hea maitsta. Ühtlasi tähistasime ka Rasmuse sünnipäeva.

Täname lahket pererahvast ja meie bussijuht Ants`u.

Küllike ja Oivi

Täname lahket pererahvast ja meie bussijuht Ants`u.

Küllike ja Oivi