Sõpruskohtumine Kadrina KK-ga 15. veebruar Triinu, Monika

15.veebruaril külastas meid armas Mirell oma 4.b klassiga Kadrina Keskkoolist, et tähistada üheskoos sõbrapäeva. Lapsed said omavahel tutvuda ning hommikut alustasime meie traditsioonilise hommikuringiga. Kadrina õpilased olid ette valmistanud lugemisteksti, mis keskendus just sellele, kui olulised on sõbrad. Paari tunni jooksul jõudsime ka tegeleda robootikaga ning meisterdada. Päeva lõpuks said lapsed tutvuda meie koolihoonega ja erinevate võimalustega meie majas.

Oli vahva päev! Järgmisel korral läheme meie Kadrinasse külla!

Oli vahva päev! Järgmisel korral läheme meie Kadrinasse külla!