LÕK olümpiaadil 30. märts Piret

Kolmapäeval, 30. märtsil esindas LÕK matemaatika olümpiaadil Porkuni Kooli Kaarel Kalamets, kes tuli 9. klasside arvestuses kõrgele II-III kohale.
Kaarel tagasisidestas olümpiaadil osalemist nii: "Mul oli väga hea meel olla teist korda matemaatika võistlusel. Tänan väga Valga Jaanikese Kooli, et sellist toredat võistlust korraldate! Ülesanded olid hästi koostatud, neid oli nii kergemaid kui raskemaid. Suur tänu õpetaja Tiiule, Antsule ja Piretile, et andsite mulle võimaluse! Tänan kõiki, kes mulle pöidlaid hoidsid! Nutikat arvutamist kõigile"!

Me oleme uhked! Aitäh, Kaarel!

Me oleme uhked! Aitäh, Kaarel!