Uudised

Maailmakoristuspäev Porkuni Koolis 13. september Marika, Evelyn


Eestist alguse saanud Maailmakoristuspäev on ajaloo suurim üleilmne kodanikualgatus, millest võtavad osa miljonid  inimesed enam kui 180 riigist. Kõik inspireeritud ühest eesmärgist: muuta oma kodu puhtamaks.

Porkuni Koolis toimus Maailmakoristuspäev teisipäeval 13. septembril. Meie koolis osalesid kõik klassid vastavalt võimetele, kaasa arvatud hooldusosakond. Ilm oli hea ja kahe tunni jooksul tehti õpilaste  abil Porkuni küla ja kooli ümbrus taas puhtaks. Hooldusklasside  ja lasteaia laste päev lõppes hobuvankri sõiduga. Kui töö oli tehtud oli koolimajas ühine arbuusi söömine ja muljete vahetamine.

Täname kõiki kaasa lööjaid.

Eestist alguse saanud Maailmakoristuspäev on ajaloo suurim üleilmne kodanikualgatus, millest võtavad osa miljonid  inimesed enam kui 180 riigist. Kõik inspireeritud ühest eesmärgist: muuta oma kodu puhtamaks.

Porkuni Koolis toimus Maailmakoristuspäev teisipäeval 13. septembril. Meie koolis osalesid kõik klassid vastavalt võimetele, kaasa arvatud hooldusosakond. Ilm oli hea ja kahe tunni jooksul tehti õpilaste  abil Porkuni küla ja kooli ümbrus taas puhtaks. Hooldusklasside  ja lasteaia laste päev lõppes hobuvankri sõiduga. Kui töö oli tehtud oli koolimajas ühine arbuusi söömine ja muljete vahetamine.

Täname kõiki kaasa lööjaid.