Mäesuusapäev Kiviõlis 16. veebruar Evelyn

Neljapäeval. 16. 02 käis grupp Porkuni Kooli õpilasi Kiviõlis, et teha tutvust mäesuusatamisega.

Esmalt läbisime väikese koolituse, kus õppisime suuski jalga panema, neid ära võtma, lisaks proovisime  ka seda kuidas saada püsti kui oled kukkunud, kuidas suusal edasi liikuda jne.

Seejärel hakkasime õpitud katsetama väikesel mäel. Kes seal juba hakkama sai läks suuremale mäele. Enamus said seal hästi hakkama, tuli küll ette kukkumisi, kuid see käib õppimise juurde. Kõige suuremal mäel käisid  Andreas, Kert ja Martti,  nendel on juba varasemast mäesuusa kogemus olemas.

Aitäh Porkuni  Koolile ja Tuulile, kes võimaldasid noorele mäesuusatamise kogemuse!

Vaata pilte!

Evelyn ja Marika