Matk „Reipalt koolipinki“ 07. september Marika, Agnes, Evelyn

Matk täis üllatusi toimus teisipäeval, 7. septembril. Pool kooli  alustas matka kanuu-ja paadisõiduga. Porkuni järvel oli korraga 10 kanuud ja 3 paati. Saime nautida tund aega vee peal olemis, peale seda jätkus matk kõndides. Tuli otsida kommipuud, toita hobuseid ja kohtuda kalamehega, kes jagas õpilastele kalastamisega seotud tarkusi. Ülejäänud poolel koolil oli järjekord vastupidine – algul kõndides ja pärast järvel. Matka toimumisele pani õla alla Päästeameti projekt „“Veeohutus teod Porkuni  moodi“.

Matk andis palju energiat ja tegutsemise tahet algavaks kooliaastaks!

Marika, Agnes ja Evelyn

Matk andis palju energiat ja tegutsemise tahet algavaks kooliaastaks!

Marika, Agnes ja Evelyn