Merlini rühma "Preemiaüritus" 17. märts Merlin, Terje T

„Sajaga riidesse“ õppimise lõpetamise puhul soovisid õpilased rühmaüritust koos koolis ööbimisega. Läbivaks teemaks oli Jaapan. Nädala alguses tutvusid õpilased Jaapani kultuuri ja kommetega ning valmistasid laternaid. Õppisime üheskoos selgeks ka mõned Jaapani sõnad. Rühmaüritus algas Olümpiamängudega kooli staadionil, pärast seda kirjutasid kõik õpilased lumele oma nime Jaapani keeles. Rühmas hakkasime üheskoos sushisid valmistama ja kaunistama. Katsime laua, keetsime teed, sõime ning jõime Jaapani kommete kohaselt. Õhtul vaatasime ühiselt  Hayao Miyazaki lavastatud animafilmi ”Howli liikuv kindlus”. Kõikidele õpilastele meeldis üritus väga ja ootavad juba uut.

Suured tänud Evelynile ja Ennule, kes aitasid kaasa ürituse paramale õnnestumisele.

Merlin ja Terje

Merlin ja Terje