Noored politseimuuseumis 14. oktoober Virge

Kooli vanemate klasside õpilased osalesid 14. okt. muuseumiprogrammis "Kohtueelse uurimise labori analüüsid." Esmalt panime lasketiirus proovile enda reageerimiskiiruse ja täpsuse. Kohtulaboris saime teada, mida ja kuidas toimub kuriteopaigalt asitõendite otsimine, märgistamine ja kaasatoomine ning seejärel laboris nende uurimine. Põnev oli näha näpujälgede ilmumist ja vereplekkide tuvastamist. Mannekeen-laiba elundite nimetamine ja tagasipanek läks lastel päris õigesti. Eriti tugevad said tegutseda ka skalpelliga.

Muuseumi õuel jätkus julgust ja uudistamist kõigile!

Aitäh lastele, kes olid väga tublid ja vastupidavad!

Virge ja Helge

Muuseumi õuel jätkus julgust ja uudistamist kõigile!

Aitäh lastele, kes olid väga tublid ja vastupidavad!

Virge ja Helge