Päev Tartus 25. mai Küllike

Seekordne reis erines teistest, kuna uudistasime Tartut jõelaevalt „Signild“. Kuulasime kapteni õpetlikke sõnu vee reostusest ja selle tagajärgedest.  Saime veel teada, et Tartus üle Emajõe on seitse silda. Tutvusime automaatselt avaneva päästevestiga. Osalesime traditsioonis lehvitada kaldal olijatele. Uudistasime uut ja vana laste randa, vana laevavrakiga „Supilinna salaseltsi“ võttepaika,  viikingilaeva „Turm“ jpm.  Proovisime hetkelist tunnet laevakaptenina. Soovijad said vahepeal laevakajutis piraadipilte värvida. Pärast vahvat laevareisi külastasime „Coffee Terminali“ ja asusime koduteele, olles läbitud kogemuste võrra rikkamad.

Suured tänud „SignildI“ kaptenile ja tüürimehele! Erilised tänud „Coffee Terminali“ juhatajale, ülisõbraliku ja vastutuleliku teeninduse eest.

Oli meeldejääv ja õpetlik päev.

Küllike, Merlin, Oivi, Jaanika ja Maire õpilastega

Oli meeldejääv ja õpetlik päev.

Küllike, Merlin, Oivi, Jaanika ja Maire õpilastega