Päkapikukool 2021 28. detsember Terje, Inga

Tänaseks on suured pühad läbi ja kõik väikesed töökad päkapikud välja teeninud kosutava puhkuse. Kuidas aga päkapikuks saada…?

Porkuni Kool muutus ka 2021 aasta detsembrikuul nagu võluväel Päkapikukooliks ning kõik huvilised said innuga päkapikuks olemise tarkuseid õppida.

16. detsembril toimusid jõulutunnid meie kooli õpilastele ja väikestele sõpradele Näpi Koolist ning 17. detsembril olid kutsutud Päkapikukooli õppima ümberkaudsete lasteaedade lapsed.

Päkapikukooli avamine ja lõpetamine toimusid õues ja muidugi olid  ka Päkapikukoolis täidetud kõik nõuded kaitseks koroonaviiruse eest.

Koolipäeva hommikud algasid ühise virgutustantsuga.  Päkapikud tutvustasid päkapikukooli õpetajaid ja jagasid tunniplaani, mille pani kokku peapäkapikk, kelle kontor asub meie maja kellatornis.  Tundide algust kuulutas jõulukella helin ja kõik suundusid õhinal õppima.

Iga grupp sai jõulutarkusi omandada kolmes tunnis.

Tundide lõppedes läbiti võlutunnel ja kinnitati õpitud teadmised templi ja tunnistusega.

Kosutavat jõulupuhkust kõigile!

Soovivad päkapikud: Anu, Marika, Margit, Egon, Agnes, Annely, Evelyn, Marit, Katrin, Janika, Merlin, Terje T., Rennely, Kristiina, Kaja, Tea, Mairi, Malle, Signe, Triinu, Kätlin, Tiina, Virge, Tuuli, Urve, Andra, Kaire, Galja, Helge, Age, Inga ja Terje K.

Iga grupp sai jõulutarkusi omandada kolmes tunnis.

Kosutavat jõulupuhkust kõigile!