Uudised

Porkuni Kooli jooksukross 12. oktoober Evelyn


Igal aasta oktoobris toimub koolis jooksukross. Kõik osalejad läbisid pargis 500m. Pärast enda jooksu sai teistele kaasa elada. Lisaks liikumisrõõmule said kõik osalejad pulgakommi ja iga vanusegrupi kolm esimest tüdrukut /poissi  medali kaela.

Lisaks selgitasime välja kooli kolm kõige kiiremat poissi ja tüdrukut. Poistest oli kõige kiirem Andreas, Kert, Kevin, ja Marek (Kevin ja Marek jooksid välja sama aja). Kõige kiirem tüdruk meie koolis on Mirjam S, tema järel  Rebecca ja Merlin.

Vaata pilte jooksurajalt!

Evelyn

Igal aasta oktoobris toimub koolis jooksukross. Kõik osalejad läbisid pargis 500m. Pärast enda jooksu sai teistele kaasa elada. Lisaks liikumisrõõmule said kõik osalejad pulgakommi ja iga vanusegrupi kolm esimest tüdrukut /poissi  medali kaela.

Lisaks selgitasime välja kooli kolm kõige kiiremat poissi ja tüdrukut. Poistest oli kõige kiirem Andreas, Kert, Kevin, ja Marek (Kevin ja Marek jooksid välja sama aja). Kõige kiirem tüdruk meie koolis on Mirjam S, tema järel  Rebecca ja Merlin.

Vaata pilte jooksurajalt!

Evelyn