Rohelise kooli võrgustiku õppepäev ”METS” Aegviidus 22. märts Marika

22. märtsil toimus Aegviidus RMK külastuskeskuses Rohelise kooli võrgustiku õppepäev ”METS”.  Porkuni Kooli esindasid seekord Rohelise kooli töörühma liikmed Marti Luik, Egert Kuus, Kert  Seimar, kasvataja Sirle Aosaar ja õpetaja Marika Uussalu. Õppepäeva raames tutvusime RMK Aegviidu külastuskeskusega ning läbisime õppeprogrammi ”Milleks mets?” Õppeprogramm viidi läbi Nelijärve matkarajal.  Lõunapaus toimus meil jälle Aegviidus. Peale lõunat läbisimel metsateraapia- ja metsakümblusekoolituse Aegviidu metsade vahel. Koolituse viis läbi Eesti looduse- ja loomateraapia keskus.  Õpilased jäid üritusega väga rahule, kuna oli palju aktiivseid tegevusi õues, toimus ka erinevate koolide õpilaste vaheline lõimumine.

Ürituse koordinaator oli Tartu Loodusemaja

Ürituse koordinaator oli Tartu Loodusemaja