Sõbrapäeva tähistamine 14. veebruar Kaire, Piret, Merlin

Sõbrapäeval tulid meile külla Kadrina Keskooli 3. A klassi õpilased ja klassijuhataja. Külalised tutvusid koolimajaga ja tegid õpilaskoja noorte juhendamisel ühistegevusi spordisaalis koos Imbi, Terje ja Merlini klassi õpilastega. Suur rõõm oli leida uusi sõpru, koos mängida ja jagada emotsioone.

Õhtul toimus kasvatajate eestvedamisel sõbrapäeva üritus kogu kooliperele. Kõigil oli võimalus öelda mikrofoni oma soov sõpradele, joonistada ühispilti ja tantsida DJ Andi saatel.

Siinkohal on passlik korrata Alexandre Dumas´i sõnu: ” Sõpru ei saa olla liiga palju”.

Kaire, Piret ja Õpilaskoda

Kaire, Piret ja Õpilaskoda