Sügis saabus pintsel peos, mets on nüüd kui meistriteos…..! 30. september Inga, Terje

Reedel, 30. septembril tervitasime Porkuni Koolis sügist sügispeoga.

Hommikupoolik algas kahe klassi koostöös valminud teatrietendusega „Head aega, härra kurg!“ Lugu oli inspireeritud Heljo Männi „Karu-aabitsa“ loost „Head aega!“ Lavastuses astusid üles mitmed toredad tegelased metsarahva seast: Mõmmi, Pigi-Vigi, Jänku-Juta, Siilipoiss-Sannu, Orava-Olga, Lepatriinu-Triinu, Liblika-Lilly, Hundi-Uudu, Konna-Lonni, Mesilane-Mumm ja härra Kurg.

Etendus tuli esitamisele kaks korda - esimene kord oma kooli perele ning teist korda Porkuni Kooli külalistele Rakvere Triinu lasteaiast.

Peale etendust suundus koolipere aatriumisse laudade taha, kus iga laps sai kaunistada sügisvärvides puulehekese. Värvitud lehtedest sai ühiselt ehitud sügisene puu.

Üritus lõppes sügisteemaliste laulumängudega akordioni saatel õpetaja Tiiu juhendamisel.

Värviküllast sügist kõigile!

Suured tänud kaasalöömast meie abilistele: Siiri-Liisi, Jaanis, Eliise ja Galja.

Täname abi eest ka Tiiu T., Küllikest, Merlinit jt.

Terje klass ja Inga klass

Reedel, 30. septembril tervitasime Porkuni Koolis sügist sügispeoga.

Värviküllast sügist kõigile!

Täname abi eest ka Tiiu T., Küllikest, Merlinit jt.

Terje klass ja Inga klass