Suur ja väike käsikäes 13. veebruar Virge

Sõbrahommik õp. Monika ja õp. Virge lastega toimus 13. veebruaril. Tutvumiseks kinnitasime rinda nimesildid ja vahetasime väikeseid kingitusi. Kuna sõbrapäeva sümboliks on SÜDA, siis proovisime selle esmalt sõrmedega teja ning seejärel taignasse vormida. Senikaua kuni südamed ahjus küpsesid, siis värvisime, mängisime ja tantsisime üheskoos. "Sooja" südame kaunistas igaüks oma eesnimetähega ning sellega võis pärast lõunasööki maiustada.

Soovime häid sõpru kõigile!

Oli väga rõõmus koolinädala algus!

Virge, Monika ja Maire

Soovime häid sõpru kõigile!

Oli väga rõõmus koolinädala algus!

Virge, Monika ja Maire