Tantsufestival Lätis 18. mai Kaire

18. mail toimus Lätis Palsmanes baltimaade eriolümpia tantsufestival. Eesti esindajaks otsustas Eriolümpia juhatus lähetada eelmiste aastate tantsuvõistluste tulemusena Porkuni kooli. Tantsurühma kuulusid 8 tublit poissi- Andreas, Egert, Martti, Janek, Marek, Kristjan, Rauno ja Kaido. Tants kvalifitseerus folkloori kategooriasse ja kandis nimetust ”Oma õnne sepad”.

Kokku sai näha festivali jooksul 21 etteastet nii väikestelt kui suurtelt tantsijatelt.

Päev oli väga meeleolukas, ilm ilus ja tuju megahea !!!

Aitäh teile, poisid!

Aitäh Urvele ja Antsule!

Aitäh Siretile, kes meiega kaasa sõitis ja meid toetas!

Kaire

Päev oli väga meeleolukas, ilm ilus ja tuju megahea !!!

Aitäh teile, poisid!

Aitäh Urvele ja Antsule!

Aitäh Siretile, kes meiega kaasa sõitis ja meid toetas!

Kaire