Tervislike salatite konkurss 11. mai Kaire

11. mail sa teoks rühmade vaheline „Tervisliku salati konkurss“, mille korraldas kooli õpilaskoda „Väikesed teod“. Iga rühm valmistas endale meelepärase salati ja serveeris selle kaunilt žüriile. Salateid, mida žürii degusteerima pidi, oli kokku 11. Kokkuvõttes oli neid väga raske hinnata, mistõttu andis žürii (koosseisus Mairi, Marina ja Galja) välja 11 eripreemiat, sest väga häid maitseid oli lihtsalt nii palju. Sel ajal, kui žürii oma rasket tööd tegi, toimus õpilaste hulgas viktoriin Kahooti  keskkonnas, mis pakkus neile väga suurt elevust ja pani proovile toidualased teadmised ning vastamise kiiruse. Saadi teada, milline köögivili parandab nägemist, milline kapsas on peaaju moodi ja mitu peotäit puu- ja köögivilju peaks ühes  päevas sööma jne. Tarkust tuli juurde!

Aitäh kõigile, kes aitasid kaasa selle ägeda ürituse läbiviimisele!

Kaire

Aitäh kõigile, kes aitasid kaasa selle ägeda ürituse läbiviimisele!

Kaire