Trennid elamusspordikeskuses 07. oktoober Evelyn

Neljapäeval, 07. oktoobril osalesime Eriolümpia kutsel elamusspordikeskuses „Spot of Tallinn“ kahel treeningul. Nooremad õppisid esmalt tõuksidega sõitmist, vanemad õpilased läksid akrobaatika trenni. Seejärel vahetusid grupid. Õppisime uusi oskusi kuidas tõuksidega sõita, saime palju julgemaks ja osavamaks. Batuudil tundsime ennast kergetena ja lendasime ikka päris kõrgele, eriti äge oli pärast hüpet maanduda pehmete vahtkummist kuubikute sisse, samas sealt välja tulemine oli ikka oi kui keeruline. Väga lahe oli mäng kus pidi liikuma ainult mööda rada, iga põrandale astumine andis „karistuseks“ 5 kükki. Jõudsime kõik teisele „levile“.

Aitäh Eriolümpia, meil oli väga äge päev!

Evelyn

Aitäh Eriolümpia, meil oli väga äge päev!

Evelyn