Ülikoolilinnas   08.12.2022 08. detsember Küllike

Elevust täis, sõitsime hommikul Tartu poole Eesti „ajalootemplisse“ ERM`i. Tutvusime Eesti vana aja lugudega. Saime teada, mis on auruvedur ja kuidas see töötab ja seda Tartu Põllumajandusmuuseumi vanatehnika restauraatori suu läbi, kes juhuslikult kohapeal oli ja märkas meie laste huvi.

Ajalooteadmistest tulvil, suundusime teatrisaali „Metsikuid Jõule“ nautima. Lavastuse lõppedes sai iga laps erilise šokolaadi.

Lõunatasime kesklinna Mc Donalds`i restoranis ja seejärel oli aeg külastada Tartu Jõululinna. Iga laps pani oma käega jõulupostkasti enda kirja soovidega Jõuluvanale. Sai pisut jõulukarussellidel lõbutsetud ja oligi aeg Porkunisse tagasi pöörduda.

Oli tegutsemisrohke päev, mis möödus kiirelt, kuna kojusõidule suundudes küsisid lapsed, kuhu me veel läheme.

Täname ERM`i töötajaid, meie bussijuht Ants`u ja Tartu Jõululinna Postkontorit.

Osalejaid näed piltidelt.

Küllike

Täname ERM`i töötajaid, meie bussijuht Ants`u ja Tartu Jõululinna Postkontorit.

Osalejaid näed piltidelt.

Küllike