Väike meenutus naistepäeval toimunud kostüümipeost 08. märts Kaire

Ärajäänus sõbrapäevapeo korraldas õpilaskoda naistepäeval. Meie poisid meeles ka armsaid tüdrukuid ja jagasid igaühele punase paelakesega pulgakommi. Kõik koos tantsiti Just dance tantse, mis lastele väga  suurt lusti pakkus. Kasvatajatelgi võttis jala tatsuma.

Kohale oli tulnud väga palju erilistes kostüümides tegelasi- kokatädi ja väike kokapoiss koos poti ja kulbiga, Pipi, printsessid, jääkuningannad, võlurid, arstid, kummitused, Minni ja Miki- hiir, klounid, admiral, kõhutantsija, Punamütsike, inglid, liblikad, kauboi, kassid, lehm, piraadid ja veel teisigi väga huvitavaid tegelasi. Tantsupõrandal olid kõik koos nagu üks suur sõbralik pere.

Peo lõpus tegime ka ühispildi õhupallidega.

***********************************

Mõned järelmõtted lastelt:

Laura: „Aitäh! Mulle meeldis väga kommitants“.

Rauno rääkis, et talle meeldis ümberkehastumine oma kangelaseks, nimelt „Lidl“ poe direktoriks ning ta nautis teistega koosolemist.

Robert nentis, et ta sai koos tantsida endise klassivenna Nikitaga.

Ketteri oli uhke selle üle, et sai kehastuda lilleprintsessiks ja sai end meikida ning jalga panna kontsaga kingad.

Ka kõik teised lapsed nautisid pidu väga ja soovisid õige pea uuesti kokku saada ning ühiselt tantsu lüüa.

Tänan teid kõiki, kes pidu nautisid!

Pipi

Peo lõpus tegime ka ühispildi õhupallidega.

***********************************

Mõned järelmõtted lastelt:

Laura: „Aitäh! Mulle meeldis väga kommitants“.

Robert nentis, et ta sai koos tantsida endise klassivenna Nikitaga.

Tänan teid kõiki, kes pidu nautisid!

Pipi