Valiti õpilaskoja „Väikesed teod“ uus koosseis õppeaastaks 2022/2023 14. september Kaire, Piret

Kuidas meie noored ettevõtlikuks ja ühiskonda panustavaks kasvavad, kui me neid juba koolis valimistel osalema ei innustaks?

Seega toimusidki 14. sept. õpilaskoja uue koosseisu valimised, mis seekord olid üsna kandideerijate rohked:

• I kooliastmes kandideerijaid 9
  • II kooliastmes kandideerijaid 6
  • III kooliastmes kandideerijaid 6
  • lihtsustatud õppekaval ja lisa-aastatel õppivaid õppureid 3
  • hooldusklassis õppijaid 2

See tähendab, et 27 õpilast 95-st otsustas kandideerida, mis on 27,4% ehk umbes neljandik õpilastest!

Puhas rõõm oli näha, kuidas kõik kandidaadid oma sõnavõttudeks olid harjutanud ja pingutasid, et just nendest saaksid õpilasesinduse liikmed.

Erilisi hetki püüdsime valimispäeval mitmeid. Õpilaste ettepanekutega ja valimistulemuste täieliku tabeliga saab tutvuda kodulehe õpilaskoja tegemiste lingis.

Tänaseks on valimiskogu koosseisus Piret Tislar, Taive Kallas, Maire Maasik, Kert Seimar ja Kaire Kaljuvee hääled kokku lugenud ja uued liikmed on selgunud.

Nimede teatavaks tegemine toimus esmaspäeval, 19. septembril, millele järgneb nädalane vaidlustusaeg.

Valituteks osutusid järgmised õpilased:

• Reino Kungla- I kooliaste
  • Hanna- Liisa Raudanen- II kooliaste
  • Merlin Altmäe- III kooliaste
  • Kert Seimar- pikendatud ja lisaõpe
  • Kaspar- Sulev Ilves- hooldusklassid

Koosseisu valiti ka 2 lisaliiget:

• Andreas Meier- III kooliaste
  • Marten Malberg- lihtsustatud õpe

Me oleme siiralt uhked, et noored nii aktiivselt koolielus kaasa rääkida soovivad!

Edaspidi saad täpsemat infot Õpilaskoja lingilt!

Kaire ja Piret

• I kooliastmes kandideerijaid 9
  • II kooliastmes kandideerijaid 6
  • III kooliastmes kandideerijaid 6
  • lihtsustatud õppekaval ja lisa-aastatel õppivaid õppureid 3
  • hooldusklassis õppijaid 2

Valituteks osutusid järgmised õpilased:

• Reino Kungla- I kooliaste
  • Hanna- Liisa Raudanen- II kooliaste
  • Merlin Altmäe- III kooliaste
  • Kert Seimar- pikendatud ja lisaõpe
  • Kaspar- Sulev Ilves- hooldusklassid

Koosseisu valiti ka 2 lisaliiget:

• Andreas Meier- III kooliaste
  • Marten Malberg- lihtsustatud õpe

Edaspidi saad täpsemat infot Õpilaskoja lingilt!

Kaire ja Piret