Kool

Koolibuss


Õpilasliinid

REISIMISEL PALUN KANNAME MASKI!

Porkuni Kool on riigikool ja teenindab lapsi üle Eesti.

Et vanematel oleks lihtsam kooli ja kodu vahelist transporti korraldada, on kool korraldanud autobussiringid nii Lääne-Virumaal kui Ida-Virumaal.

Lühemaid sõite teeb koolibuss.

NB! Palume lapsevanemal teavitada reisisaatjat, kui laps bussile ei tule (on haige, vm põhjusel)

 

Reisisaatjad:

Lääne-Virumaa bussi reisisaatja on Kai Noormägi, telefon  +372 5240795

Ida-Virumaa bussi reisisaatja on Linda Laine, telefon +372 55664054

Vao-Tamsalu piirkonna bussijuht on Ants Mägi, telefon +372 58036796

Rakvere piirkonna igapäevaliini saatja on Kornelia Kuusemäe, telefon +372 56127172

2020/2021 õa

LÄÄNE-VIRUMAA ring

Lääne-Virumaa reisisaatja on Kai Noormägi , telefon +372 5240795

Esmaspäeviti Peatuskoht Reedeti
08:15 TAPA 14:25
08:30 KADRINA Bussijaam 14:00
09:00 RAKVERE Bussijaama tagune parkla 13:35
09:10 VINNI 13:25
09:20 VIRU-JAAGUPI 13:20
09:40 PORKUNI 13:00

IDA-VIRUMAA ring

Ida-Virumaa reisisaatja on Linda Laine, telefon +372 55664054

Esmaspäeviti Peatuskoht Reedeti
06:30-06:40 KIVIÕLI 15:50
07:10-07:15 KOHTLA-JÄRVE 15:30
07:30 JÕHVI 15:10
08:10-08:15 IISAKU 14:35
08:45-08:50 AVINURME 14:05
09:20-09:30 RAHKLA 13:20-13:25
09:30-09:35 SIMUNA 13:20
10:00 PORKUNI 13:00

KILTSI-VAO ring

Kooli bussijuht on Ants Mägi, telefon +372 58036796

PORKUNI-TAMSALU-VÄIKE-MAARJA-METSAVAHI ring

Esmaspäeval

Peatuskoht

Reedel

07:10/10:00

PORKUNI

12:50

09:50

TAMSALU

13:00

09:45

SÄÄSE

13:05

08:50

VÄIKE-MAARJA 

13:15

08:40

KILTSI

13:30

08:35

VAO

13:25

08:15

METSAVAHI

14:05

VÕHMETU ring

Esmaspäeval

09:30

Peatuskoht

PORKUNI

Reedel

-

09:35

VÕHMETU

-

09:45

PORKUNI

-

*TAMSALUST väljub koolibuss T, K, N, R (koolipäevadel) kell 07:40

*E,T,K,N – Porkunist Võhmetu poole kell 17:08; Tamsalu poole 17:37 ja

*

RAKVERE-VINNI igapäevased sõidud:

Bussisaatja Rakvere linna ja valdade poolt Kornelia Kuusemäe, telefon +372 56127172

T,K,N,R hommikul    PEATUS E,T,K,N õhtul
07.10 LAIAL tänaval (Tallinna ja Rohuaia tänava vahelises bussipeatuses)  
  LAADA tänaval (Rohuaia tn ristumise lähedal) 17.50
07.15 RAKVERE bussijaamatagune parkla 17.45
07.20 PIIRA / LILLEORU 17.35
07.30 VINNI PÄEVAKESKUS 17.30
07.50 PORKUNI 17.10

TAMSALU VALLA korraldatavad õpilasliinid  Vaata Tamsalu valla kodulehelt

Õpilasliinid

REISIMISEL PALUN KANNAME MASKI!

Porkuni Kool on riigikool ja teenindab lapsi üle Eesti.

Et vanematel oleks lihtsam kooli ja kodu vahelist transporti korraldada, on kool korraldanud autobussiringid nii Lääne-Virumaal kui Ida-Virumaal.

Lühemaid sõite teeb koolibuss.

NB! Palume lapsevanemal teavitada reisisaatjat, kui laps bussile ei tule (on haige, vm põhjusel)

 

Reisisaatjad:

Lääne-Virumaa bussi reisisaatja on Kai Noormägi, telefon  +372 5240795

Ida-Virumaa bussi reisisaatja on Linda Laine, telefon +372 55664054

Vao-Tamsalu piirkonna bussijuht on Ants Mägi, telefon +372 58036796

Rakvere piirkonna igapäevaliini saatja on Kornelia Kuusemäe, telefon +372 56127172

2020/2021 õa

LÄÄNE-VIRUMAA ring

Lääne-Virumaa reisisaatja on Kai Noormägi , telefon +372 5240795

IDA-VIRUMAA ring

Ida-Virumaa reisisaatja on Linda Laine, telefon +372 55664054

Esmaspäeviti Peatuskoht Reedeti
06:30-06:40 KIVIÕLI 15:50
07:10-07:15 KOHTLA-JÄRVE 15:30
07:30 JÕHVI 15:10
08:10-08:15 IISAKU 14:35
08:45-08:50 AVINURME 14:05
09:20-09:30 RAHKLA 13:20-13:25
09:30-09:35 SIMUNA 13:20
10:00 PORKUNI 13:00

KILTSI-VAO ring

Kooli bussijuht on Ants Mägi, telefon +372 58036796

PORKUNI-TAMSALU-VÄIKE-MAARJA-METSAVAHI ring

Esmaspäeval

Peatuskoht

Reedel

07:10/10:00

PORKUNI

12:50

09:50

TAMSALU

13:00

09:45

SÄÄSE

13:05

08:50

VÄIKE-MAARJA 

13:15

08:40

KILTSI

13:30

08:35

VAO

13:25

08:15

METSAVAHI

14:05

VÕHMETU ring

Esmaspäeval

09:30

Peatuskoht

PORKUNI

Reedel

-

09:35

VÕHMETU

-

09:45

PORKUNI

-

*TAMSALUST väljub koolibuss T, K, N, R (koolipäevadel) kell 07:40

*E,T,K,N – Porkunist Võhmetu poole kell 17:08; Tamsalu poole 17:37 ja

*

RAKVERE-VINNI igapäevased sõidud:

Bussisaatja Rakvere linna ja valdade poolt Kornelia Kuusemäe, telefon +372 56127172

T,K,N,R hommikul    PEATUS E,T,K,N õhtul
07.10 LAIAL tänaval (Tallinna ja Rohuaia tänava vahelises bussipeatuses)  
  LAADA tänaval (Rohuaia tn ristumise lähedal) 17.50
07.15 RAKVERE bussijaamatagune parkla 17.45
07.20 PIIRA / LILLEORU 17.35
07.30 VINNI PÄEVAKESKUS 17.30
07.50 PORKUNI 17.10

TAMSALU VALLA korraldatavad õpilasliinid  Vaata Tamsalu valla kodulehelt

Esmaspäeviti Peatuskoht Reedeti
08:15 TAPA 14:25
08:30 KADRINA Bussijaam 14:00
09:00 RAKVERE Bussijaama tagune parkla 13:35
09:10 VINNI 13:25
09:20 VIRU-JAAGUPI 13:20
09:40 PORKUNI 13:00