Eriolümpia jooksukross 20. september Evelyn

20. sept. toimus Elva Tervisespordikeskuses Eriolümpia jooksukross. Meie kooli 8 jooksjat osales 500m jooksus. Eelnevalt jooksime koolis 500m ja nende tulemuste põhjal paigutati kõik võistlejad  tugevusgruppidesse (gupis oli max 8 võistlejat) , lisaks arvestati veel soo ja vanusega.

Meie tulemused: Kennet ja Siim said I koha, Moisei II koha. Kert ja Rasmus said III koha. Kristjan, Romil ja Kevin seekord medalit ei saanud, kuid oma rekordi 500m läbimises tegid ka nemad.

Lisaks jooksmisele saime ronida madalseikluspargis ja kiikuda.

Oli vahva päev, ka ilm soosis meid!

Vaata pilte ka

Evelyn

Lisaks jooksmisele saime ronida madalseikluspargis ja kiikuda.

Oli vahva päev, ka ilm soosis meid!

Vaata pilte ka

Evelyn